Головна | Регістрація | Вхід | RSS Вівторок, 22.06.2021, 08:55

Мар'їнська школа-інтернат

Оголошення
Меню сайту
Новини
Додані матеріали
[28.04.2014][Учительська скарбничка]
Збережи своє здоров’я. Інтегроване заняття, 1,2,3 клас. Вчитель: Венжега В. О. (0)
[17.04.2014][Учительська скарбничка]
Вистава "Малятко-здоров'ятко". Вчитель Цибульник Н.І. 1, 2, 5 клас (0)
[16.03.2014][Учительська скарбничка]
Ой, яка чудова «Українська мова»! Комбінований урок читання та української мови. 2 клас (0)
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 206
Ми в соцмережах
Форма входу

Школа - наш дім

Мар'їнко, вишневе шумовиння
серед гордих шахтних пірамід,
із твого глибинного коріння
я проріс, як паросток, у світ!
                          В.МАРСЮК
 
Радістю, втіхою, надією та рідною домівкою стала Мар’їнська загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів №3 для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. У 1978 році школі було присвоєно ім′я видатного педагога А.С.Макаренка.
Незабутнє враження справляє територія школи, а це 21,5 гектарів зелених насаджень, стрункі ряди тополь, крислатих дубів, розкішних осокір, природні водоймища.
У сучасних відремонтованих приміщеннях школи, спальних корпусів, дошкільного відділення панує атмосфера затишку та сімейного благополуччя.
До послуг вихованців діють пральний комбінат та медичний комплекс.
 
 
Директор школи-інтернату Месюра Петро Іванович, людина високих знань, праці і обов′язку, ‒ відмінник освіти України, нагороджений почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, знаком Антона Макаренка. Під його керівництвом працюють досвідчені педагоги. Це люди, які свідомо й правильно обрали життєвий шлях, віддаючи своє серце дітям. Сім династій педагогів склалося впродовж 40 років існування школи.
 
 
Головне в роботі кожного учителя і вихователя ‒ особистість дитини, вивчення можливостей і обставин її індивідуального розвитку, умов саморозкриття і самореалізації на різних етапах іі життєдіяльності.
Гарно обладнані кабінети, класні і спальні кімнати, зразковий актовий і спортивний зали, музей А.С.Макаренка, «Світлиця» вражають новизною, неповторністю, оригінальністю. Додаткову інформацію, інструкції, обчислювальні операції, демонстрації учні засвоюють у комп′ютерному класі та бібліотеці. Теле- і відеоапаратура дають змогу отримувати певні результати у навчанні.
 
 
Учні беруть участь у благодійних акціях, трудових десантах, вчаться готувати їжу, шити одяг, ремонтувати меблі, виготовляти кухонне приладдя, керувати трактором. У цьому надійними помічниками є клуби «Господарочка» і «Місто веселих майстрів».
 
 
Орган учнівського самоврядування ‒ рада командирів ‒ допомагає розвитку якостей лідера, виконавських та творчих здібностей, уміння відстоювати свою точку зору.
 
 
У дитячому активі ‒ група дітей, які створюють середовище ділової гри з правових питань. Учні старших класів посідають призові місця в олімпіаді з практичного права при економіко-правовому факультеті Донецького національного університету.
 
Про життя, навчання і відпочинок, участь у проведенні різноманітних заходів, про дружбу з шефськими організаціями розповідають статті та публікації у газетах «Освіта», «Світлиця», «Донбас», «Мар′їнська нива»,замітки юнкорів.
 
 
Успішно і з великим задоволенням проходять операції «Квіти ветеранам», «Сад мого дитинства», «Посади дерево», націлені на вихованні у дітей любові до рідного краю, господарського ставлення до землі. Стараннями дорослих і учнів школа потопає в буянні квітів і трав; у яблуневому саду збирають до 1 тонни яблук.
 
 
Вихованці школи-інтернату мають можливість розвинути пізнавальні, інтелектуальні і творчі здібності у 20-ти предметних, музичних, декоративно-прикладних гуртках та 4-х спортивних секціях. Заняття у гуртках «Шануймо рідне слово», «Математик», «Хочу говорити по-англійськи», «Правознавець», «Мій комп′ютер» дають можливість кожній дитині здійснити свою мрію, краще підготуватись до вибору майбутньої професії.
 
Своїми співами радують слухачів переможці Всеукраїнських фестивалів «Назустріч мрії» та «Щасливі долоні», обласних фестивалів «Дерзайте! Ви талановиті!» і «Дерзай, малюк!» Завалкін Олег, Коберник Іоанн, вокальні ансамблі «Барвінчата» та «Веселка». У репертуарі юних акторів театральної студії «Соняшник» ‒ уривки з п′єс Л.Українки, М.Гоголя, М.Старицького, А.Макаренка.
 
 
Вишиванки майстринь студії «Колорит» Резвих Катерини, Зайцевої Анжели, Кривушиної Катерини, Дорди Світлани щорічно демонструються на республіканських і обласних виставках декоративно-прикладного мистецтва.
 
 
Вирішити особисті психологічні проблеми, швидше адаптуватися в колективі, налагодити контакти з іншими людьми допомагають корекційні та тренінгові заняття практичного психолога.
 
Головним критерієм роботи школи є здоров′я кожної дитини. У медичному комплексі, обладнаному сучасною лікувальною апаратурою, діти проходять обстеження, отримують кваліфіковану допомогу лікаря-педіатра та лікаря-стоматолога, займаються лікувальною фізкультурою.
 
Під керівництвом тренерів обласної ДЮСШ на ігрових та спортивних майданчиках проходять змагання, щоденні тренування юних спортсменів. Серед них ‒ переможці змагань з легкої атлетики, спортивного орієнтування, плавання і баскетболу. «Бути сильними, сміливими і спритними» ‒ такий девіз збірної команди з футболу серед дівчат та хлопців. Вони ‒ активні вболівальники матчів ФК «Шахтар». Про досягнення наших футболістів знають і за межами Донецької області. Хлопці ставали призерами Всеукраїнських змагань з футболу серед шкіл-інтернатів, які проходили у містах Одесі, Переяслав-Хмельницькому, Полтаві. За рішенням управляння з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації протягом 2004-2011 років школа посідала перші місця в огляді-конкурсі на кращу організацію спортивно-оздоровчої роботи серед учнів соціально незахищеної категорії.
 
 
 
Діти підтримують тісні стосунки з випускниками школи, які щорічно приїжджають на традиційний Вечір зустрічі. Серед них є педагоги, юристи, медики, офіцери Збройних сил України, шахтарі, будівельники. Члени Донецького обласного дитячого фонду випускники школи Ларіонов Дмитро та Швиндін Ігор надають допомогу дітям-сиротам. Активно працюють у студентських радах навчальних закладів міст Києва,Донецька, Слов′янська, Горлівки Назаренко Наталя, Галкін Юрій, Сікірінська Олена, Реут Людмила. Кращі студенти отримують стипендії від спонсорів школи.
 
Протягом багатьох років педагоги уважно стежать за життям своїх випускників, радіють їх успіхам і досягненням. За своє існування школа випустила близько 1500 учнів. Кожен педагог Мар′їнської школи-інтернату допомагає дитині перетворити її любов до життя на інтерес до навколишнього світу, досягти всього самостійно, вчитися незалежності й умінню відповідати за свої дії.
 
 
Шкільне життя
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Наші координати
 
Адреса: вул.Зелений гай, 1, м.Мар'їнка, Донецька область, 85600, Україна
Тел. (06278) 5-10-58 Директор, 5-12-43 Приймальня
marinternat@ukr.net
Р/р 35428002001807 УДК у Донецькій області
МФО 834016
ОКПО 22014209
 
 
Розробник і адміністратор сайту: Мєсюра Вадим Петрович vmesura@mail.ru
 
Освітні ресурси
 • Міністерство освіти і науки України
 • Урядовий сайт для юних громадян
 • Педагогічна преса
 • Інформаційно-правовий ресурс для дітей
 • Національна академія педагогічних наук України
 • Портал дитячої безпеки
 • Новини науки

  Copyright Мєсюра Вадим © Мар'їнська школа-інтернат © 2021
  Безкоштовний хостинг uCoz