Головна | Регістрація | Вхід | RSS Четвер, 25.04.2024, 02:38

Головна » Файли » Учительська скарбничка

У категорії матеріалів: 4

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам
Слайди до уроку математики у 1 класі. Тема: Математичний КВН.
Учительська скарбничка | Переглядів: 739 | Завантажень: 78 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 23.03.2013 | Коментарі (0)

Мета уроку:
1. Узагальнити та систематизувати знання учнів про вектор, його координати, довжину, види векторів.
2. Удосконалити вміння учнів застосовувати формули, за якими виконують додавання, віднімання векторів та множення вектора на число.
3. За допомогою тестових завдань перевірити теоретичні знання та практичні вміння учнів у виконанні дій над векторами.

Учительська скарбничка | Переглядів: 2119 | Завантажень: 2245 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

Мета: визначити причини Великих географічних відкриттів, розглянути розвиток мореплавання в Португалії та Іспанії, навчити працювати з історичною картою, вдосконалити вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, давати характеристику історичним діячам.

Основні поняття та терміни: «Великі географічні відкриття», «майя», «ацтеки», «інки», «факторія», «монополія».

Основні дати та події:
• 12 жовтня 1492 р. — відкриття Америки Христофором Колумбом.
• 1498 р. — відкриття морського шляху до Індії Васко да Гамою.
• 1519–1522 рр. — перше навколосвітнє плавання Фернандо Магеллана.

Очікувані результати
Після уроку учні зможуть:
• називати держави-учасниці Великих географічних відкриттів;
• називати причини Великих географічних відкриттів;
• показувати на карті основні європейські держави й народи, основні географічні відкриття та напрямки подорожей європейців, нові торгові шляхи, доколумбові цивілізації Америки.
• давати характеристику діяльності Х. Колумба, В. да Гама; Ф. Магеллана;
• порівнювати картину світу, життя людей, технічні винаходи Середньовіччя та раннього Нового часу.

Учительська скарбничка | Переглядів: 539 | Завантажень: 279 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

Учительська скарбничка | Переглядів: 758 | Завантажень: 116 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 17.10.2012 | Коментарі (0)