Головна | Регістрація | Вхід | RSS Четвер, 28.03.2024, 15:21

Главная » Статьи » Учительська скарбничка

Страницы: « 1 2

Сортировать по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Мета: вчити учнів зіставляти артикуляційно-слухові дії зі звуками, подібними за артикуляційно-акустичними властивостями. Вправляти учнів у правописі великої букви в іменах людей. Розвивати фонематичний слух та логічне мислення. Збагатити та активізувати словник учнів словами зі звуками [т], [ т'], [ д ], [ д']. Виховувати любов до результатів праці та бажання працювати краще, ніж учора.

Учительська скарбничка | Переглядів: 3980 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

Мета заходу:
- розширити, систематизувати знання учнів, отримані на уроках трудового навчання;
- розвивати розуміння того, що знання, одержувані на уроках технології, сприяє набуттю важливих життєвих умінь і навичок;
- прищеплювати інтерес до робітничих професій, праці.
Учительська скарбничка | Переглядів: 4896 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Мета: розширити знання учнів з теоретичних питань синтаксису складносурядного речення, з’ясувати про смислові зв’язки між частинами складносурядного речення, удосконалювати пунктуаційні уміння і навички; розвивати культуру усного й писемного мовлення; пізнавальні процеси ; вміння узагальнювати; сприяти вихованню дбайливого ставлення до природи, довкілля.

Учительська скарбничка | Переглядів: 2576 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (1)

Мета: визначити причини Великих географічних відкриттів, розглянути розвиток мореплавання в Португалії та Іспанії, навчити працювати з історичною картою, вдосконалити вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, давати характеристику історичним діячам.

Основні поняття та терміни: «Великі географічні відкриття», «майя», «ацтеки», «інки», «факторія», «монополія».

Основні дати та події:
• 12 жовтня 1492 р. — відкриття Америки Христофором Колумбом.
• 1498 р. — відкриття морського шляху до Індії Васко да Гамою.
• 1519–1522 рр. — перше навколосвітнє плавання Фернандо Магеллана.

Очікувані результати
Після уроку учні зможуть:
• називати держави-учасниці Великих географічних відкриттів;
• називати причини Великих географічних відкриттів;
• показувати на карті основні європейські держави й народи, основні географічні відкриття та напрямки подорожей європейців, нові торгові шляхи, доколумбові цивілізації Америки.
• давати характеристику діяльності Х. Колумба, В. да Гама; Ф. Магеллана;
• порівнювати картину світу, життя людей, технічні винаходи Середньовіччя та раннього Нового часу.
Учительська скарбничка | Переглядів: 1920 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

Учительська скарбничка | Переглядів: 3702 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

Цибульник Наталія Іванівна
Вчитель початкових класів Мар’їнської ЗОШІ І-ІІІ ступенів №3 Ім..А.С.Макаренка

Позакласне читання в 4 класі «Барви осені»

Мета. Вчити дітей бачити красу рідної землі, вміти милуватися нею, збагатити знання учнів про осінні зміни в природі, вчити спостерігати за барвами, звуками, знаходити дивне у звичайному. Розвивати спостережливість, уяву, естетичний смак. Виховувати інтерес до книги, любов до рідного слова, природи.
Учительська скарбничка | Переглядів: 6439 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 13.10.2012 | Коментарі (0)

Павлюченко Інни Сергіївни з теми "Релігія в житті людей в епоху середньовіччя". Історія. 7 клас.
Учительська скарбничка | Переглядів: 611 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 01.10.2012 | Коментарі (0)

Проект Месюри Вадима Петровича з теми "Visitez notre ville!" ("Відвідайте наше місто"). Французька мова,7 клас.
Учительська скарбничка | Переглядів: 824 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 28.08.2012 | Коментарі (0)