Головна | Регістрація | Вхід | RSS Субота, 20.04.2024, 01:33

Страницы: « 1 2 3 »

Мета уроку:
1. Узагальнити та систематизувати знання учнів про вектор, його координати, довжину, види векторів.
2. Удосконалити вміння учнів застосовувати формули, за якими виконують додавання, віднімання векторів та множення вектора на число.
3. За допомогою тестових завдань перевірити теоретичні знання та практичні вміння учнів у виконанні дій над векторами.
Учительська скарбничка | Переглядів: 20241 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

Мета: вчити учнів зіставляти артикуляційно-слухові дії зі звуками, подібними за артикуляційно-акустичними властивостями. Вправляти учнів у правописі великої букви в іменах людей. Розвивати фонематичний слух та логічне мислення. Збагатити та активізувати словник учнів словами зі звуками [т], [ т'], [ д ], [ д']. Виховувати любов до результатів праці та бажання працювати краще, ніж учора.

Учительська скарбничка | Переглядів: 3994 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

Мета. Формувати моральні основи дитячої особистості засобами слова; сприяти вихованню міцної внутрішньої опори людини; розвивати уявлення дітей про чуйність, відповідальність, гідність,діловитість, духовність; засвоїти правило: своєчасно допомагати іншим, а не чекати, коли у вас попросять про це.
Виховна робота | Переглядів: 4405 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 14.11.2012 | Коментарі (0)

Мета заходу:
- розширити, систематизувати знання учнів, отримані на уроках трудового навчання;
- розвивати розуміння того, що знання, одержувані на уроках технології, сприяє набуттю важливих життєвих умінь і навичок;
- прищеплювати інтерес до робітничих професій, праці.
Учительська скарбничка | Переглядів: 4898 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 08.11.2012 | Коментарі (0)

Мета: розширити знання учнів з теоретичних питань синтаксису складносурядного речення, з’ясувати про смислові зв’язки між частинами складносурядного речення, удосконалювати пунктуаційні уміння і навички; розвивати культуру усного й писемного мовлення; пізнавальні процеси ; вміння узагальнювати; сприяти вихованню дбайливого ставлення до природи, довкілля.

Учительська скарбничка | Переглядів: 2591 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 25.10.2012 | Коментарі (1)

Мета: поглибити та узагальнити знання учнів про навколишнє середовище, розвивати екологічне мислення, культуру, виховувати почуття відповідальності за стан навколишнього середовища. Виховання любові до природи, дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Виховна робота | Переглядів: 1987 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 24.10.2012 | Коментарі (0)

Мета: Розширювати уявлення про навколишню природу; ознайомити з цікавими природними явищами; вчити бути уважними до природи; розширювати кругозір, розвивати пам’ять, увагу; виховувати екологічну культуру, бажання захищати й оберігати природу.

Виховна робота | Переглядів: 10682 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 24.10.2012

Мета: визначити причини Великих географічних відкриттів, розглянути розвиток мореплавання в Португалії та Іспанії, навчити працювати з історичною картою, вдосконалити вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, давати характеристику історичним діячам.

Основні поняття та терміни: «Великі географічні відкриття», «майя», «ацтеки», «інки», «факторія», «монополія».

Основні дати та події:
• 12 жовтня 1492 р. — відкриття Америки Христофором Колумбом.
• 1498 р. — відкриття морського шляху до Індії Васко да Гамою.
• 1519–1522 рр. — перше навколосвітнє плавання Фернандо Магеллана.

Очікувані результати
Після уроку учні зможуть:
• називати держави-учасниці Великих географічних відкриттів;
• називати причини Великих географічних відкриттів;
• показувати на карті основні європейські держави й народи, основні географічні відкриття та напрямки подорожей європейців, нові торгові шляхи, доколумбові цивілізації Америки.
• давати характеристику діяльності Х. Колумба, В. да Гама; Ф. Магеллана;
• порівнювати картину світу, життя людей, технічні винаходи Середньовіччя та раннього Нового часу.
Учительська скарбничка | Переглядів: 1925 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

Учительська скарбничка | Переглядів: 3703 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 18.10.2012 | Коментарі (0)

Цибульник Наталія Іванівна
Вчитель початкових класів Мар’їнської ЗОШІ І-ІІІ ступенів №3 Ім..А.С.Макаренка

Позакласне читання в 4 класі «Барви осені»

Мета. Вчити дітей бачити красу рідної землі, вміти милуватися нею, збагатити знання учнів про осінні зміни в природі, вчити спостерігати за барвами, звуками, знаходити дивне у звичайному. Розвивати спостережливість, уяву, естетичний смак. Виховувати інтерес до книги, любов до рідного слова, природи.
Учительська скарбничка | Переглядів: 6442 | Додав: Pacifist_Ua | Дата: 13.10.2012 | Коментарі (0)